آموزشی

روش‌های دریافت یوسی رایگان

دریافت یوسی رایگان

یوسی ارز انحصاری بازی پابجی موبایل است که در حالت عادی یک محصول غیر رایگان محسوب می‌شود اما دریافت یوسی رایگان عملی غیر ممکن نیست البته اگر بخواهیم واقع‌بینانه به آن نگاه کنیم، ساده و آسان هم نیست. اگر فکر می‌کنید و با چند کلیک ساده می‌توانید به یوسی رایگان دست پیدا کنید، سخت در اشتباهید اما راه‌هایی برای دریافت رایگان آن وجود دارد. در این مقاله قرار است به روش‌های عملی دریافت یوسی رایگان بپردازیم که افراد موفق به دریافت آن شده باشند (این روش‌ها از بخش نظرات و کامنت‌های سال ۲۰۲۴ کانال‌های یوتیوب استخراج شده است که کاربران مختلفی دریافت یوسی رایگان از آن‌ها را تایید کرده‌اند).

یوسی‌ رایگان ؟

طبیعی است که در قبال دریافت یوسی رایگان یا اصلا هر محصول رایگان دیگری، لازم است کار و فعالیتی از جانب شما برای شخص یا مجموعه‌ی مورد نظر انجام شود. بنابراین در این بخش روش‌هایی معرفی خواهند شد که شما با انجام برخی فعالیت‌ها، به یوسی رایگان دست پیدا کنید.

۱. دریافت یوسی رایگان از Faceit با انجام تورنمنت‌های روزانه

یوسی رایگان از faceit

Faceit یک پلفترمی برای بازی‌های آنلاین است که لیگ‌های مختلفی را برگزار می‌کند که به آن ورزش‌های الکترونیکی (ESport) نیز گفته می‌شود. بازی پابجی موبایل جزو بازی‌هاییست که در FaceIT پشتیبانی می‌شود و شما علاوه بر شرکت در مسابقات که جوایز بسیار ارزنده‌ای نیز دارد، می‌توانید با انجام تورنمنت‌های روزانه، انفرادی و تیمی، به یوسی رایگان دست پیدا کنید.

این تورنمنت‌ها در ریجن‌های مختلف برگزار می‌شود که لیست آن در این صفحه منتشر می‌شود (به همراه شرایط آن از جمله یک نفره یا تیمی بودن و مقدار امتیاز و …).

تورنمنت های پابجی در faceit

در واقع شما با انجام این ماموریت‌ها، FACEIT Points دریافت می‌کنید و با جمع‌آوری آن، قابل تبدیل به یوسی پابجی موبایل می‌باشد. برای شروع فعالیت در FACEIT مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد این لینک شده و اپلیکیشن FACEIT را دانلود و نصب کنید.
  2. در این اپلیکیشن ثبت نام کرده و یک حساب کاربری بسازید (توجه داشته باشید که تایید کردن ایمیل برای انجام مراحل بعد، الزامی است).
  3. در صفحه‌ اول اپلیکیشن روی بازی پابجی موبایل کلیک کنید.
  4. روی دکمه “Connect” بزنید.
  5. آیدی و Nickname اکانت‌تان را وارد کرده و روی “Connect” کلیک کنید.
  6. حالا به بخش تورنمنت‌ها رفته و شروع کنید تا به ازای هر تورنمنت FACEIT Point یا همان FP دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *