آموزشی

بهترین کاراکترهای فری فایر

بهترین کاراکترهای فری فایر

برای انتخاب بهترین کاراکتر فری فایر لازم است به نکات مختلفی توجه شود و البته شناخت کاراکترهای فری فایر نیز جزو الزامات این موضوع است (نقاط قوت و ضعف آن‌ها). از آنجایی که ممکن است سبک بازی و استراتژی‌های اشخاص متفاوت است، بنابراین بهترین کاراکتر های فری فایر نیز برای هر شخص متفاوت خواهد بود. چرا که هر شخصیت فری فایر از یکسری ویژگی‌های کلیدی برخوردار است و انتخاب آن به سلیقه‌ی شما خواهد بود. (این ویژگی جزو برتری‌های فری فایر نسبت به بازی‌هایی مثل پابجی می‌باشد).

همانطور که گفتیم، برای آنکه بتوانید بهترین کاراکتر فری فایر خودتان را انتخاب کنید، باید شناخت کافی درباره‌ی این شخصیت‌ها داشته باشید که در این بخش قرار است به همین موضوع بپردازیم و چند مورد از برترین شخصیت‌های فری فایر را مورد بررسی قرار داده و نقاط قوت و ضعف آن‌ها را معرفی کنیم (از میان ۵۴ کاراکتر فری فایر).

۱. کاراکتر کی (K)

کاراکتر k در فری فایر

کاراکتر K از موسیقی‌دان آمریکایی به نام DJ KSHMR طراحی شده است و به “استاد همه‌چیز” یا “Master of All” شناخته می‌شود. مهم‌ترین ویژگی این شخصیت EP گیمر را به ۵۰ واحد افزایش می‌دهد که در ۲ حالت می‌تواند اجرا شود ( EP یک نوار سلامتی جداگانه‌است که به آرامی تبدیل به HP که همان نوار سلامتی اصلی است، می‌شود):

  • حالت یا مود جو جیتسو (Jiu-Jitsu): تمام هم‌تیمی‌های این کاراکتر در شعاع ۶ متری نرخ تبدیل EP به HP تقریبا ۵۰۰ درصدی را دریافت می‌کنند.
  • حالت یا مود روانشناس (Psychology): تمام هم‌تیمی‌های حاظر در منطقه هر ۳ ثانیه ۲ واحد EP دریافت می‌کنند تا حداکثر ۱۰۰ واحد.

احتمالا متوجه شده‌اید که این کاراکتر جزو کاراکترهای کلیدی یک تیم است و شاید بتوانیم بگوییم که وجود آن برای تیم یک موهبت خواهد بود. بنابراین اگر به کار و همکاری تیمی علاقه‌مند هستید، این کاراکتر می‌تواند بهترین کاراکتر فری فایر برای شما و تیم شما محسوب شود.

۲. کاراکتر آلوک (Alok)

کاراکتر Alok در فری فایر

برخی از کاراکترهای فری فایر در تیم عملکرد جذابی دارند (مانند شخصیت K) و برخی در بازی‌های انفرادی فوق‌العاده هستند. اما Alok شاید یک شخصیت چند منظوره به‌شمار رود. ویژگی جذاب این شخصیت از مهارت اصلی او یعنی “Drop the Beat” نشات می‌گیرد.

هنگامی که این ویژگی فعال شود هاله‌ای ایجاد می‌شود و علاوه بر شما، هر کسی که در شعاع ۵ متری آن قرار گیرد (از هم‌تیمی‌ها) از افزایش سرعت ۱۰ درصدی برخوردار می‌شود. همچنین در هر ثانیه ۵ واحد HP به آن‌ها اضافه می‌شود. این ویژگی اولیه‌ی این کاراکتر است که قابلیت ارتقا سرعت تا ۱۵ درصد را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *