آموزشی

آموزش گرفتن جم رایگان فری فایر

جم رایگان فری فایر

ممکن است شنیده باشید که برخی درباره روش‌هایی برای گرفتن جم رایگان فری فایر صحبت می‌کنند. از برنامه‌های جم رایگان گرفته تا سایت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند. در این مقاله قرار است به روش‌هایی بپردازیم با انجام دادن آن‌ها می‌توانید به جم رایگان فری فایر دست پیدا کنید. البته اگر فکر می‌کنید که دریافت جم رایگان فری فایر بدون انجام کار خاصی امکان‌پذیر است، سخت در اشتباهید. جم فری فایر در واقع یک محصول غیر رایگان است بنابراین برای بدست آوردن آن به رایگان، ساده و آسان نخواهد بود.

سایت‌ جم رایگان فری فایر

سایت‌های مختلفی وجود دارند که در ازای انجام فعالیت خاصی از جانب شما، اعتباری مشخص در نظر می‌گیرند که پس از کسب اعتبار یا امتیاز، می‌توانید آن را به یک محصول تبدیل کنید (فری فایر در میان این محصولات وجود دارد). در این حوزه وب‌سایت‌های نامعتبر که در نهایت اجازه‌ی تبدیل امتیاز به محصول را نمی‌دهد، بسیار زیاد است به همین دلیل ما در این بخش سعی کردیم وب‌سایتی که در حال حاظر از رتبه‌ی خوبی برخوردار است را مورد بررسی قرار دهیم (این وب‌سایت توسط کاربرانی که موفق به دریافت شده‌اند، معرفی شده و مسئولیت استفاده از آن به عهده‌ی شما می‌باشد).

سایت idle-empire

سایت idle empire برای دریافت جم رایگان فری فایر

این وب‌سایت بستری است برای شرکت در نظر‌سنجی‌ها، بازی‌کردن، آزمایش نرم‌افزار و تماشای ویدیوها که در مقابل آن امتیازی در نظر می‌گیرد که با رساندن امتیاز به حدنصاب می‌توانید آن را به گیفت کارت فری فایر تبدیل کنید. حتی می‌توانید آن را به ارز دیجیتال تبدیل کرده و برداشت کنید که در این مورد در سایت والکس هم آمده است:

“Idle empire” بستری برای کاربران خود فراهم کرده است تا از طریق بازی کردن، آزمایش نرم افزار، تماشای فیلم، شرکت در نظرسنجی‌ها و تکمیل پیشنهادات به استخراج ترون بپردازند. البته باید توجه داشته باشید که برای اینکه بتوانید ارز استخراج شده خود را برداشت کنید، باید میزان آن به حد نصاب رسیده باشد. در این صورت شما می‌توانید دارایی خود را از طریق هر آدرس کیف پولی برداشت کنید.

اعتبار این سایت

یکی از پلتفرم‌هایی که می‌توان تا حد زیادی به آن اعتماد کرد، Trustpilot می‌باشد که کاربران نظرات خود را درباره مجموعه‌های مختلف ثبت می‌کنند و امکان تقلب در آن نسبت به دیگر پلتفرم‌های ثبت نظر یا به اصطلاح Review سخت‌تر است (به همین دلیل است که نظرات این سایت نسبت به دیگر سایت‌ها قابل استنادتر است).

وقتی به اعتبار idle empire در این سایت نگاه می‌کنیم، به نظر می‌رسد از اعتبار بالایی برخوردار است که در تصویر مشاهده می‌کنید (۹۱۴۵ امتیاز برای این وب‌سایت ثبت شده است و امتیاز ۴.۳ را دریافت کرده که امتیاز بسیار خوبی محسوب می‌شود):

سایت idle empire

البته این موضوع به این معنا نیست که چون در Trustpilot امتیاز خوبی دارد پس معتبر است، اما یکی از نکاتی است که برای اعتبار و رضایت کاربران سایت‌ها مورد بررسی قرار داده می‌شود.

گرفتن جم رایگان فری فایر و دیگر محصولات

علاوه بر جم فری فایر شما می‌توانید امتیاز خود را به گیفت کارت و محصولات دیگری تبدیل کنید. به گفته‌ی این وب‌سایت، ۳۷۳ محصول دیجیتال وجود دارد که می‌توان امتیاز شما را به آن تبدیل کرد. برای مشاهده لیست محصولات می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *