آموزشی

نیترو دیسکورد چیست

نیترو دیسکورد چیست

دیسکورد پس از آنکه محبوبیت بالایی بدست آورد و در واقع تبدیل به یک مکان اجتماعی برای گیمرها، علاقه‌مندان رمز ارز و … شد، قابلیتی با عنوان نیترو دیسکورد ارائه کرد تا قابلیتی دوچندان برای کاربران ارائه دهد و در واقع مدل درآمدی خود را به این شکل پیاده‌سازی کرد (نیترو دیسکورد را همان اکانت پرمیوم دیسکورد در نظر بگیرید). در این مقاله می‌خواهیم به این بپردازیم که نیترو دیسکورد چیست و چند نوع دارد ؟ همچنین با معرفی قابلیت‌ها، ارزش خرید آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

همانطور که می‌دانید، عضویت در دیسکورد رایگان است و اگر هنوز با خود دیسکورد آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنم ابتدا مقاله ” دیسکورد چیست ” را مطالعه کنید. چرا که برای ادامه لازم است با خود دیسکورد آشنایی کافی داشته باشید.

نسخه‌ی غیر رایگان دیسکورد که به نیترو دیسکورد شناخته می‌شود نیز به ۲ نوع مختلف تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

  • نیترو
  • نیترو بیسیک (Basic)

احتمالا از نام نوع دوم آن متوجه شده‌اید که به معنای “ساده” است و فقط برخی ویژگی‌های نسخه نیترو دیسکورد را دارد. در ادامه تمام ویژگی‌های نسخه‌ی رایگان و نیترو را مقایسه می‌کنیم.

مقایسه ویژگی‌های نیترو، نیترو بیسیک و نسخه رایگان دیسکورد

بهترین روش برای آشنایی با ویژگی‌های نیترو دیسکورد، قرار دادن آن‌ها در مقابل هم و در قالب یک جدول است که پیشنهاد می‌کنم جدول زیر را با دقت بررسی کنید (برخی ویژگی‌هایی که نیاز به توضیحات دارد را در بخش بعدی یعنی پایین‌تر از جدول، شرح داده‌ایم).

ویژگینسخه رایگاننیترو بیسیکنیترو
تماس صوتی و تصویری✔️✔️✔️
ارسال و دریافت پیام✔️✔️✔️
عضویت در سرورها✔️✔️✔️
ری‌اکشن‌های پیش‌فرض✔️✔️✔️
ری‌اکشن‌های خاص✔️✔️
ایموجی‌های اختصاصی و متحرک✔️✔️
حجم ارسال فایل۲۵ مگابایت۵۰ مگابایت۵۰۰ مگابایت
کیفیت استریمتا 720p و 30FPSتا 720p و 30FPSتا 4K و 60FPS
بوست سرور۰۰۲ عدد رایگان و تخفیف ۳۰٪ برای تعداد بیشتر
تم و بنر و پروفایل متحرک✔️
دسترسی زود‌هنگام به کلیپ‌ها✔️
بج یا نشان نیترو روی پروفایل✔️✔️
تعداد مجاز عضویت در سرورها۱۰۰۱۰۰۲۰۰
محدودیت تعداد کاراکتر در پیام‌ها۲۰۰۰۲۰۰۰۴۰۰۰
انتخاب رنگ برای تم‌ دیسکورد✔️
تنظیم صدا✔️
تنظیمات صدای ورودی✔️

قیمت نیترو دیسکورد

قیمت نیترو دیسکورد

در حال حاظر اگر قصد خرید مستقیم از طریق کارت‌های اعتباری بین‌المللی را داشته باشید، قابلیت خرید ۲ پلن یک‌ماهه و یک‌ساله برای کاربران فعال است و هزینه نیترو بیسیک یک‌ماهه ۲.۹۹ دلار و یک‌ساله ۲۹.۹۹ دلار است. هزینه نیترو دیسکورد نیز ماهانه ۹.۹۹ دلار و سالانه ۹۹.۹۹ دلار می‌باشد.

آیا ارزش خرید دارد؟

فعال بودن قابلیت نیترو دیسکورد قطعا تجربه‌ی شما را در استفاده از دیسکورد بهبود می‌بخشد ولی این موضوع که آیا نیترو دیسکورد ارزش خرید دارد یا خیر، یک سوال کاملا شخصی و سلیقه‌ای است.

پاسخ این سوال برای شخصی که Discord در لیست برنامه‌های اصلی و پرکاربرد آن قرار دارد، در مقابل شخصی که شاید در طول روز، فقط یکبار به سراغ این اپلیکیشن می‌آید، متفاوت است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با توجه به جدول بالا، ویژگی‌های هر کدام را مورد بررسی قرار داده و تصمیم‌گیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *