پابجی موبایل

اطلاعات کامل آپدیت جدید پابجی موبایل [نسخه 3.3]

آپدیت پابجی موبایل

در این مقاله به آخرین آپدیت و بروزرسانی‌های پابجی موبایل می‌پردازیم تا به سریع‌ترین و ساده‌ترین حالت ممکن، از تغییراتی که در هر آپدیت پابجی موبایل رخ می‌دهد، باخبر شوید. تصمیم داریم این اطلاع‌رسانی به‌صورت ساده و کارآمد منتشر شود به‌طوری که به جای مطالعه‌ی ده‌ها خط درباره‌ی آپدیت پابجی، با مطالعه‌ی چند خط کوتاه به تغییرات این بازی جذاب پی ببرید.

یوسی پابجی موبایل

ردیم کد پابجی موبایل ۱۰۰٪ اورجینال و قانونی با تحویل آنی 🎉

آخرین بروزرسانی پابجی موبایل

نسخه بتا ۳.۳ پابجی موبایل منتشر شده است که ویژگی‌ها و بهبودهای بسیاری را در آن شاهد هستیم. این بروزرسانی جدید پابجی، با هدف نوآوری و تجربه‌ی جدید، اتفاقات جدیدی را رقم زده که در ادامه به ویژگی‌های جدید آن آشنا خواهید شد.

تاریخ انتشار آپدیت جدید پابجی موبایل

تاریخ بروزرسانی نسخه ۳.۳ در حال حاظر منتشر نشده و به محض تعیین زمان آپدیت، در همین صفحه اعلام خواهد شد (فقط نسخه بتا منتشر شده است).

تغییرات جدید در پابجی موبایل ۳.۳

تغییراتی که تا به امروز درباره پابجی موبایل ۳.۳ اعلام و مشاهده شده را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید (برخی از آن‌ها را در نسخه بتا قابل مشاهده است و برخی نیز بر اساس گفته‌ها می‌باشد):

تغییرات نسخه ۳.۳توضیحات
مود آتلانتیس (Atlantis)مود جدید و هیجان انگیزی به بازی اضافه شده که در این مود می‌توانیم به زیر آب برویم و توانایی‌هایی مثل تنفس در زیر آب، مبارزات زیر آبی (با مشت) و شنا با سرعت بالاتر و … را در این Mode گنجانده‌اند. به کمک سلاح‌ها می‌توان گردآب‌هایی ایجاد کرد که حریف را به هر جهتی بکشد یا پرتاب کند. همچنین یک وسیله نقلیه جدید به این مود اضافه شده که نوعی ماهی Stingray است و می‌تواند پرواز کند و یا روی آب حرکت کند. این ماهی با آیتمی با نام “Ray core” احضار می‌شود و علاوه بر آن، آیتم‌های جذابی به نقشه اضافه می‌شود که جعبه‌های زیر آب، اتاق‌های آبی و … جزو آن هستند.
بازسازی نقشه Erangelدر این نسخه، نقشه Erangel بازسازی شده به طوری که اگر شهرهای ملیتا و استالبر را ببینید، کاملا متوجه تفاوت‌های آن خواهید شد. شهر ملیتا ساختمان‌های جدیدی مثل انبارها و … به آن اضافه شده و شهر استالبر نیز تبدیل به یک شهر فناوری شده که پر از آنتن‌های بزرگ و ایستگاه‌های فضایی است. البته صحبت‌هایی در باره نقشه‌ی کاملا جدید ارنگل با نام Erangel 3.0 شنیده می‌شود که هنوز تایید نشده است.
X-Suit جدیدیک لباس جدید به نام Galadria به بازی اضافه شده است که بر اساس شخصیت زن طراحی می‌باشد. همچنین اسکین جدیدی برای اسلحه AUG A3 و چندین اسکین دیگر به بازی اضافه شده‌اند.
اسلحه جدیدیک اسلحه‌ی تک‌تیر‌انداز (اسنایپ) با نام SVG-Dragunov اضافه می‌شود که نسبت به دیگر تک تیر انداز‌ها قدرت آتش بیشتری دارد. اگر به مبارزه‌های فاصله‌ی دور علاقه‌مند هستید، قطعا از این اسلحه لذت می‌برید (این اسلحه در حال حاظر فقط در نقشه Erangel اضافه شده است).
وسیله نقلیه جدیدنام وسیله نقلیه جدید Hovercraft است که دوزیست بوده و در خشکی و آب می‌توانید آن را هدایت کنید. سرعت آن در خشکی ۸۰ الی ۷۰ کیلومتر بر ساعت می‌باشد که در آب کمی کمتر است.
مود زامبی در مترو رویالپس از مدت‌ها به نظر می‌رسد مود زامبی به بازی بر می‌گردد. تصویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که موجودی شبیه به زامبی به سمت یک بازیکن می‌آید و همچنین هلال ماه در آسمان وجود دارد که به نظر می‌رسد حالت شب نیز قرار است به بازی اضافه شود (این ویژگی‌های درخواستی کاربران پابجی موبایل بود که ظاهرا به آن عمل شده است).

دانلود نسخه جدید پابجی موبایل

از آنجایی که قابلیت دانلود پابجی موبایل در سایت‌های داخلی ممنوع شده است، پیشنهاد می‌کنیم این بازی را تنها از گوگل پلی و اپ استور دانلود و نصب کنید که در صورت انتشار آپدیت جدید پابجی نیز، از آن مطلع خواهید شد و به‌سادگی بروزرسانی را انجام دهید.

همانطور که در بالاتر گفتیم، در حال حاظر نسخه‌ی رسمی آپدیت ۳.۳ پابجی موبایل منتشر نشده و تاریخ دقیقی نیز تعیین نشده است اما اگر قصد نسخه بتا را دارید می‌توانید از بخش نظرات همین صفحه اعلام کنید تا لینک دانلود نسخه بتا ۳.۳ قرار داده شود.

اگر اطلاعات جدیدی از آپدیت جدید پابجی موبایل در اختیار دارید که در این مقاله معرفی نشده است، خوشحال می‌شویم اگر آن را در بخش نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید.

نسخه‌های قبل پابجی موبایل

در این بخش، می‌توانید به تغییرات در نسخه‌های قبلی پابجی موبایل دسترسی داشته باشید و به عنوان بایگانی نگهداری خواهند شد.

تغییرات پابجی موبایل در نسخه ۳.۲

از آنجایی که قرار شد کوتاه و کارآمد این بخش را پیش ببریم، پیشنهاد می‌کنم جدول زیر را مطالعه کنید.

ویدیوی زیر امروز (۲۵ اردیبهشت) در صفحه توییتر پابجی موبایل منتشر شده و ویژگی‌های جدید نسخه ۳.۲ را به تصویر کشیده است که پیشنهاد می‌کنم پیش از مشاهده‌ی جدول، آن را تماشا کنید:

تغییرات جدید نسخه ۳.۲توضیحات
مود جدید Mecha Fusion (مکا فیوژن)در این مود جدید، ربات‌های جدیدی وارد بازی شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را کنترل کنید. این ربات‌ها قابلیت‌های ویژه‌ای مثل حرکت‌های سریع و قابلیت‌های پیشرفته‌ای برای مبارزه در اختیار شما قرار می‌دهند. این مود در سه نقشه‌ی Livik، Erangel و Miramar در دسترس است.
جت‌پک و نبردهای هواییجت‌پک‌هایی در این نسخه معرفی شده‌است که مانند زره می‌پوشید و این امکان را به شما می‌دهد که پرواز کنید و نبردهای هوایی داشته باشید. همچنین هلیکوپترهایی برای جابجایی سریع‌تر را شاهد خواهیم بود.
اسلحه‌ مغناطیسیبرای مبارزه با مکاها، اسلحه‌های مغناطیسی قدرتمندی معرفی شده است که علاوه بر شلیک، قابلیت این را دارند که مکاها را به سمت خود بکشند یا به خود بچسبانند (مانند آهنربا).
قابلیت احیای خوداین ویژگی امکان احیای دوباره‌ی خودتان را فراهم می‌سازد که پس از Nocked down شدن، بتوانید خودتان را سرپا کنید (دیگر برای احیای مجدد به دیگران وابسته نخواهید بود). این کیت در نقشه‌ی بازی قابل دریافت است که به‌صورت یک‌بار مصرف می‌باشد
اسلحه‌های جدیداسلحه‌های جدیدی مثل Flare Gun و EMO به بازی اضافه شده است.
تغییر موقعیت از طریق تله‌کابیناز طریق سیستم حمل‌و‌نقل کابل (مانند تله‌کابین)، می‌توانید موقعیت خود را تغییر دهید.
مکان‌های داغ جدیدتر (Hot Drop Locations)چندین منطقه در نقشه اضافه شده است که آیتم‌های با ارزشی دارد و انتظار می‌رود که از نقطه‌های اصلی درگیری در ابتدای بازی به‌شمار رود و این آیتم‌ها با ریسک بالایی هم همراه خواهند بود.
پشتیبانی از 120 FPSدر این نسخه، پشتیبانی از FPS 120 شروع می‌شود که اگر دستگاه‌تان با آن سازگار باشد، تجربه‌ی جذاب‌تری خواهید داشت.
مترو رویالدر آپدیت بعدی (۳.۲) مترو رویال وجود دارد اما آثاری از Boss جدید نیست (بر اساس نسخه بتا)
۵ ست جدیدانتظار ۵ ست جدید آلتیمیت در این نسخه داریم
تعداد تغییرات در هر یک از بروزرسانی‌های پابجی موبایل کم نیست و مطالعه‌ی کامل آن شاید از حوصله‌ی خواندن خارج باشد. و ما در جدول بالا سعی کردیم تغییرات مهمی که تاثیرگذاری بیشتری دارند را معرفی کنیم.

4 دیدگاه در “اطلاعات کامل آپدیت جدید پابجی موبایل [نسخه 3.3]

 1. حمید گفت:

  سلام
  اپدیت جدید پابجی کی میاد ؟

  1. گیفت برگ گفت:

   سلام وقت بخیر
   تاریخ انتشار نسخه جدید پابجی موبایل رو در این بخش بر اساس نسخه‌های مختلف اعلام کردیم.

 2. ناشناس گفت:

  سلام گوشیم اندرویده و امروزم بیست و چهارمه ولی هنوز آپدیت برای گوشیم نیومده

  1. گیفت برگ گفت:

   همراه گرامی سلام
   تغییراتی در تاریخ انتشار بروزرسانی جدید پابجی پیش آمده و ۲ روز آینده منتشر می‌شود.
   بخش تاریخ انتشار آپدیت جدید پابجی نیز بروزرسانی شد.
   ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *