آموزشی

راهکارهای رفع مشکلات کالاف دیوتی موبایل

مشکلات کالاف دیوتی موبایل

مشکلات متعددی وجود دارد که می‌توانند باعث بالا نیامدن یا اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل باشند که اتفاقا رفع آن‌ها کار خیلی سخت و پیچیده‌ای نیست به شرطی که با دلایل هر یک از مشکلات کالاف دیوتی موبایل آشنا باشید. در این مقاله قصد داریم به ارورهای پرتکرار کالاف دیوتی موبایل بپردازیم که حل کردن آن‌ها شاید در کمتر از ۱ دقیقه قابل انجام باشد.

مشکلات پرتکرار کالاف دیوتی موبایل

از آنجایی که ممکن است با مشکلات متفاوتی مواجه شوید در این بخش ابتدا به این موضوع می‌پردازیم که در این مقاله قرار است چه ارورهایی را معرفی و روش حل آن‌ها را آموزش دهیم. لیستی که برای این بخش در نظر گرفتیم عبارتند از:

 • مشکل نصب نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل
 • باز نشدن یا بالا نیامدن بازی کالاف دیوتی موبایل
 • مشکل ورود به اکانت کالاف دیوتی موبایل
 • مشکل کند شدن بازی
 • بیرون پریدن از بازی
 • لگ کالاف دیوتی موبایل
 • مشکل گرافیکی کالاف دیوتی موبایل
 • مشکل ویس چت کالاف دیوتی موبایل
 • صورتی یا سیاه شدن صفحه گوشی در اجرای بازی کالاف دیوتی موبایل

لیست بالا از جمله مشکلات پرتکراری است که پلیرها با آن برخورد کرده‌اند و خوشبختانه قابل حل هستند. هر یک از مشکلات ذکر شده را در بخشی جداگانه توضیح و راهکارهای آن را معرفی می‌کنیم:

مشکل نصب نشدن کالاف دیوتی موبایل

نصب نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل ۳ دلیل عمده دارد که عبارتند از:

 • عدم پشتیبانی دستگاه شما: بازی کالاف دیوتی موبایل برای اجرا نیاز به یکسری مشخصات حداقلی مثل نسخه اندروید ۵.۱ به بالا، رم ۲ گیگ دارد (اگر IOS هستید، نسخه‌ی آن می‌بایست ۹ و یا بالاتر از آن باشد). اگر دستگاه شما از این مشخصات گفته شده ضعیف‌تر باشد، با مشکل نصب نشدن بازی مواجه خواهید شد. در این شرایط متاسفانه می‌توان گفت راهکاری جز تغییر دستگاه وجود ندارد. اگر دستگاه شما جزو دستگاه‌های قدیمی یا ضعیف نیست، احتمالا مشکل‌تان در گزینه‌های بعد گفته شده است.
 • کافی نبودن فضا: بازی کالاف دیوتی موبایل برای نصب به حداقل ۲ گیگابایت فضای داخلی نیاز دارد. اگر فضای دستگاه شما از این مقدار کمتر است پیشنهاد می‌کنیم فایل‌هایی که به آن نیاز ندارید را حذف کرده و مجدد برای نصب بازی اقدام نمایید.
 • دانلود و اجرای فایل معیوب: اگر همچنان در نصب بازی کالاف دیوتی موبایل مشکل دارید، احتمالا دلیل آن دانلود بازی از مراکز غیر معتبر است. بهترین روش دانلود این بازی، برای دستگاه‌های IOS از اپ استور و برای دستگاه‌های اندروید، گوگل پلی می‌باشد (در جریان محدودیت گوگل پلی هستیم ولی همچنان بهترین روش دریافت متاسفانه این ۲ هستند).

مشکل باز نشدن کالاف دیوتی موبایل

اگر با مشکل باز نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل رو‌به‌رو شده‌اید، کافی است مراحل زیر را به نوبت اجرا کرده و با انجام هر یک از آن‌ها، یکبار برای اجرا بازی اقدام نمایید. چرا که مشکل باز نشدن و بالا نیامدن بازی کالاف دیوتی موبایل ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد و راهکارهای آن در لیست زیر معرفی شده است.

 • هنگ کردن دستگاه: ممکن است یکی از دلایل بالا نیامدن کالاف دیوتی موبایل، هنگ کردن دستگاه شما باشد که برای حل این مشکل ابتدا وارد تنظیمات دستگاه شده و به بخش برنامه‌ها مراجعه کنید. سپس بازی کالاف دیوتی موبایل را انتخاب کرده و گزینه “Force Stop” را بزنید تا بازی به‌صورت کامل متوقف شود. سپس یکبار دستگاه را ریستارت کرده و مجدد بازی را شروع کنید.
 • مشکل اتصال به سرور: در برخی مواقع باز نشدن کالاف دیوتی موبایل به دلیل عدم اتصال به سرور است که ممکن است مربوط به خود بازی باشد (اگر چنین باشند قطعا در پیج و کانال‌های مختلف این خبر به گوش شما می‌رسد) و یا مشکل از سمت اینترنت شماست که در این حالت یا اینترنت خود را تغییر دهید و یا بازی را به کمک DNS اجرا کنید.
 • پاک کردن کش: اگر با ۲ روش بالا مشکل همچنان پابرجاست، پیشنهاد می‌کنیم نسبت به پاک کردن کش بازی اقدام کنید. این کار حتی برای مشکلاتی مثل سیاه شدن صفحه بازی کالاف دیوتی موبایل نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای پاک کردن کش کالاف دیوتی موبایل ابتدا به بخش تنظیمات رفته و گزینه برنامه‌ها را انتخاب نمایید. سپس بازی کالاف دیوتی موبایل را انتخاب کرده و از بخش حافظه، پاک کردن کش را بزنید (با پاک کردن کش، اطلاعات شما حذف نخواهد شد).
 • بروزرسانی به آخرین نسخه: مطمئن شوید که نسخه‌ای که روی دستگاه نصب شده، آخرین نسخه‌ی این بازی باشد. برای اطمینان می‌توانید به گوگل پلی یا App Store مراجعه کنید تا وضعیت آپدیت آن را متوجه شوید (اگر آپدیتی مشاهده نمی‌کنید، یعنی آخرین نسخه‌ی این بازی نصب شده است).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *