آموزشی

ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل از طریق اکتیویژن

آموزش ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل

روش‌های مختلفی برای ثبت نام و ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل وجود دارد اما بهترین آن‌ها، ساخت اکانت از طریق اکتیویژن (Activision) است که در این مقاله به اینکه چرا روش اکتیویژن را بهترین روش ساخت اکانت کالاف دیوتی می‌دانیم و چطور با موبایل یا سایت اکتیویژن، در اکتیویژن ثبت‌نام کنیم می‌پردازیم (۲ روش معرفی خواهد شد). با وجود روش‌های مختلف ساخت اکانت Call of Duty Mobile مثل جیمیل، فیسبوک و اپل، برتری‌های زیادی در روش اکتیویژن وجود دارد که ۲ مورد از آن‌ها بسیار پررنگ هستند.

در اینجا ۲ دلیل برای اینکه چرا از روش‌های دیگر مثل فیسبوک برای ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل استفاده نمی‌کنیم، می‌پردازیم که دانستن آن خالی از لطف نیست:

کالاف دیوتی موبایل

بهترین قیمت CP کالاف و تحویل سریع - ۱۰۰٪ قانونی 🎉

۱. روش‌های ورود یا ثبت نام با جیمیل و اپل روی همه‌ی دستگاه‌ها ممکن نیست (البته به روش‌هایی می‌توان به آن دسترسی داشت ولی وقتی راه ساده‌ای وجود دارد، قرار نیست دنبال روش‌های پیچیده باشیم و البته که دلیلی هم برای آن وجود ندارد). به عنوان مثال تصویر زیر را مشاهده کنید که صفحه‌ی ورود به کالاف دیوتی موبایل می‌باشد که در دستگاه IOS اجرا شده است. شما اثری از جیمیل نمی‌بینید و آیکون Apple جایگزین آن شده است. اگر با یک دستگاه اندرویدی وارد همین صفحه‌ی ابتدایی این بازی شوید، به جای آیکون ورود با حساب اپل آیدی، آیکون جیمیل را مشاهده خواهید کرد. بنابراین در صورت ساخت اکانت کالاف دیوتی با اندروید و جیمیل و پس از آن اگر بخواهید اکانت خود را روی آیفون اجرا کنید، نیاز به انجام چند مرحله‌ی دیگر دارد.

صفحه ورود به کالاف دیوتی موبایل

۲. روش ثبت نام کالاف دیوتی با فیسبوک در تمام دستگاه‌ها وجود دارد اما چرا از آن استفاده نمی‌کنیم؟ به دلیل فیلتر بودن این شبکه‌ی اجتماعی، شما برای هر بار ورود به اکانت، نیاز به سرویس‌های تغییر IP خواهید داشت که همین موضوع به تنهایی می‌تواند دلیل عدم استفاده از این سرویس باشد اما یک دلیل دیگر نیز وجود دارد که در بخش بعدی متوجه خواهید شد.

حالا چرا ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل با اکتیویژن ؟

تا الان به اینکه چرا روش‌های دیگر مناسب نیستند صحبت کردیم اما در این بخش قرار است به چرایی اصلی انتخاب این روش یعنی ثبت نام در کالاف دیوتی موبایل با اکتیویژن بپردازیم و پیشنهاد می‌کنیم حتما این بخش را کامل مطالعه کنید تا پیش از شروع آموزش ساخت اکانت کالاف دیوتی، دلیل انجام آن را بدانید.

حتما می‌دانید که در بازی کالاف دیوتی، محصولات و آیتم‌هایی وجود دارد که با خرید آن، تغییرات کاملا تاثیرگذاری در سطح بازی شما ایجاد می‌شود. منظور از این محصولات همان سی پی کالاف دیوتی و ساپلای پس‌ها و … می‌باشد. تهیه‌ی این محصولات کمی متفاوت‌تر از بازی‌هایی مثل پابجی است. شما در پابجی برای دریافت یوسی می‌توانید با خرید گیفت کارت پابجی و ردیم کردن آن، به این واحد پولی دسترسی داشته باشید اما در کالاف دیوتی موبایل، ردیم کد یا گیفت کارت وجود ندارد. بنابراین برای خرید سی پی و دیگر آیتم‌ها، لازم است وارد اکانت شده و آیتم‌ها را مستقیم و با حساب‌های بین‌المللی خریداری کرد که متاسفانه به دلیل تحریم‌ها، امکان انجام این خریدها، به سادگی ممکن نیست. با این حال تنها راهی که باقی می‌ماند، برون‌سپاری خریدها به مجموعه‌هاییست که در این حوزه فعالیت دارند و از آنجایی که گفتیم برای خرید محصولات نیاز به ورود به اکانت است، در زمان خرید از شما اطلاعات ورود به اکانت را درخواست خواهد شد.

در این شرایط اگر اکانت کالاف دیوتی را روی جیمیل و فیسبوک ایجاد کرده باشید، باید ریکاوری کد فیسبوک را فعال کرده و آن را در کنار اطلاعات ورود به اکانت فیسبوک‌تان ارسال کنید و در جیمیل نیز کد بک آپ جیمیل به همراه تمام اطلاعات خود ایمیل باید ارسال شود که ممکن است اطلاعات مهمی در اکانت فیسبوک شخصی شما و یا ایمیل شخصی شما وجود داشته باشد. اما اگر ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل را بر اساس اکتیویژن انجام داده باشید، تنها با ارائه اکانت اکتیویژن که هیچ اطلاعاتی به جز اکانت شما نیست، می‌توانید خریدهای خود را به ثبت برسانید. برای درک بهتر این موضوع به دو تصویر زیر توجه کنید:

در تصویر سمت راست، بخش سفارش سی پی در شرایطی است که اکانت شما روی Activision فعال شده باشد و در سمت چپ، اکانت روی فیسبوک باشد (جیمیل نیز به همین شکل است).

تفاوت در سفارش سی پی کالاف دیوتی موبایل

بنابراین ساخت اکانت روی اکتیویژن از هر لحاظ به نفع کاربران است به خصوص با شرایط فیلتر بودن فیسبوک و مراحل اضافه برای ثبت سفارش خرید محصولات کالاف دیوتی موبایل.

آموزش ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل در محیط بازی

ابتدا آموزش را از محیط بازی و سپس از طریق سایت اکتیویژن ارائه می‌کنیم.

مراحل زیر را به‌ترتیب دنبال کنید.

زمان مورد نیاز: 1 دقیقه

 1. بازی Call Of Duty Mobile را اجرا کنید.

 2. گزینه “Call of Duty” را انتخاب کنید.

  ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل در بازی
 3. دکمه “Register” را لمس کنید.

  صفحه register کالاف دیوتی موبایل

  پس از ساخت اکانت، از طریق گزینه “Login” می‌توانید وارد حساب اکتیویژن شوید.

 4. آدرس ایمیل و رمز و لوکیشن (ریجن) را وارد کرده و سپس روی دکمه “Sign up” کلیک کنید.

  ساخت اکانت اکتیویژن

  در حال حاظر ایمیلی بابت تایید اکانت اکتیویژن ارسال نمی‌شود ولی ایمیلی را وارد کنید که به آن دسترسی داشته باشید تا در شرایطی که نیاز به بازیابی رمز عبور دارید، بتوانید آن را تایید نمایید. همچنین در نظر داشته باشید که گزینه “Location” همان ریجن شما خواهد بود که اگر ریجن خاصی را در نظر دارید، در این مرحله باید انتخاب کنید (آموزش خاصی برای ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل هند وجود ندارد و اگر می‌خواهید روی ریجن هند ایجاد شود، باید در این بخش آن را انتخاب کنید).
  در این مرحله اکانت اکتیویژن شما ایجاد شد و همچنین اکانت کالاف دیوتی به آن لینک شده است و می‌توانید از بازی لذت ببرید.

ساخت اکانت Call of Duty Mobile از طریق سایت Activision

مراحل ساخت اکانت اکتیویژن از طریق سایت نیز مانند ثبت نام در هر سایت دیگری می‌باشد و نکته‌ی خاصی ندارد ولی پیشنهاد می‌کنیم پیش از انجام آن، یک‌بار مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. وارد لینک ثبت نام اکتیویژن به آدرس https://s.activision.com/activision/signup شوید.

۲. آدرس ایمیل را در ۲ فیلد نمایش داده شده وارد کرده و سپس روی دکمه “Sign Up” کلیک کنید.

بخش ایمیل در سایت اکتیویژن

۳. اکتیویژن آیدی برای خود انتخاب کرده و در بخش‌های بعدی نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.

بخش وارد کردن نام و اکتیویژن آیدی

۴. تاریخ تولد خود را به میلادی و ریجن مورد نظرتان را در این بخش تنظیم کنید.

تاریخ تولد برای اکانت اکتیویژن

۵. پسورد اکانت کالاف دیوتی موبایل خود را انتخاب کرده و تیک دوم را فعال کنید (تیک اول اطلاع‌رسانی‌ها و تغییرات بازی‌ها را به ایمیل شما ارسال می‌کند که به انتخاب خود می‌توانید به حالت فعال یا غیرفعال قرار دهید).

انتخاب پسورد برای اکانت کالاف دیوتی موبایل

۶. پروسه‌ی ساخت اکانت اکتیویژن به پایان رسید و حالا می‌توانید با همین ایمیل و رمز تعریف شده، وارد بازی کالاف دیوتی موبایل شده و از آن لذت ببرید.

پایان آموزش ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل

تمام مراحل بالا را می‌توانید در ویدیو زیر مشاهده کنید:

کالاف دیوتی موبایل

بهترین قیمت CP کالاف و تحویل سریع - ۱۰۰٪ قانونی 🎉

اگر فکر می‌کنید بخشی از این آموزش ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل، نیاز به توضیحات بیشتری دارد، آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا به‌سرعت نسبت به ویرایش آن اقدام کنیم.

4 دیدگاه در “ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل از طریق اکتیویژن

 1. M.o.h.a.m.m.a 4 گفت:

  الی

 2. M.o.h.a.m.m.a 4 گفت:

  اکانت لول ۳۵۰ میخام چند تا گان لجندری هم داشته باشه

 3. بنیامین احدی گفت:

  benyamin ahadi

  1. گیفت برگ گفت:

   بنیامین عزیز
   در بخش دیدگاه می‌بایست متن نظر را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *