آموزشی

بهترین اسلحه‌ها در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل

طبیعتا در یک بازی مثل کالاف دیوتی موبایل، اسلحه تاثیر زیادی در عملکرد شما دارد. اما اینکه تنها یک اسلحه را به عنوان بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل معرفی کنیم هم ایده‌ی جالبی نیست. از آنجایی که سبک بازی و استراتژی‌های متفاوتی در میان افراد مختلف وجود دارد، تصمیم داریم بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل را در هر کلاس معرفی نماییم. با توجه به تغییرات در هر سیزن، این لیست نیز بروزرسانی می‌شود و لیست زیر برای سیزن ۵ در سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده است که اگر اخبار مربوط به آن را مطالعه کرده باشید، متوجه خواهید شد برخی تفنگ های کالاف دیوتی موبایل ضعیف‌تر و برخی دیگر نیز تقویت شده‌اند (دلیل نیاز به بروزرسانی بر اساس هر سیزن همین موضوع است).

البته در نظر داشته باشید که انتخاب درست اسلحه تنها یکی از فاکتورهای عملکرد شما در بازی است و موارد دیگری مثل تنظیمات کالاف دیوتی موبایل، تکرار و تمرین و … همچنان تاثیر زیادی دارند.

MW11 : بهترین اسلحه دوم کالاف دیوتی موبایل (Secondary)

MW11 یکی از بهترین گزینه‌ها به عنوان یک اسلحه‌ی ثانویه در کنار تفنگ اصلی شما می‌باشد و نسبت به دیگر تپانچه‌ها (پیستول) عملکرد و سرعت بهتری دارد. اسلحه ثانویه معمولا در کنار تفنگ‌های تک تیر انداز (اسنایپ) و یا در شرایطی که گلوله اسلحه اصلی‌تان تمام شده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

MW11 در فاصله‌های نزدیک و متوسط (تا ۵۰ متر) عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد (نسبت به دیگر گزینه‌هایی که می‌توان به عنوان اسلحه دوم در نظر گرفت) که البته با اضافه کردن اتچمنت یا افزودنی (Attachment) برای فاصله‌های دور نیز قابل استفاده است.

SKS : بهترین اسلحه Marksman کالاف دیوتی موبایل

SKS شاید آسان‌ترین اسلحه‌ی این کلاس نباشد اما اگر در این اسلحه به مهات برسید، به جرات می‌توان گفت ۲ الی ۳ تیر برای از پا درآوردن هدف کافی است. SKS از اسلحه‌هاییست که نیاز به مهارت هدفگیری دارد و انتخاب بسیاری از حرفه‌های این بازی محسوب می‌شود که اتفاقا این سختی و مهارت‌محور بودن آن، باعث جذابیتش شده است (البته اگر به بازی‌های آسان و ساده علاقه‌مند هستید، شاید این تفنگ کالاف دیوتی موبایل برای شما مناسب نباشد).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *