انتخاب شهر
031-32653348

سبد خرید

0 عدد  

گیفت برگ چگونه کار میکند

t

گیفت برگ یک شرکت تجارت الکترونیک است که با مذاکره و شراکت با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های 10 تا 90 درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

برای استفاده از این پیشنهادات استثنایی کافی است مراحل ساده زیر را انجام دهید:

1. دریافت گیفت برگ
جهت گرفتن اشتراک در نت برگ در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات گیفت برگ روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.
با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که گیفت برگ خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت گیفت برگ سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت گیفت برگ آن را خریداری کنید.

2. به اشتراک گذاشتن گیفت برگ
گیفت برگ‌ها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و 3 پیام کوتاه رایگان که از طرف سایت نت برگ در اختیار شما قرار داده می‌شود و البته دنیای مجازی اینترنت، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

3. خوش گذراندن با گیفت برگ
پس از خرید،رسید گیفت برگ خریداری شده کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت گیفت برگ نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی گیفت برگ دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی گیفت ‌برگ لذت ببرید. پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید گیفت برگ به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.