انتخاب شهر
031-32653348

سبد خرید

0 عدد  

سوالات متداول مشتریان

گیفت برگ چیست؟
گیفت برگ وب‌سایتی است که آخرین و بهترین تخفیف‌های رستوران‌ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه‌ها،‌ هتل‌ها و غیره را تا ۹۰٪ تخفیف ارائه می‌دهد. شعار ما «ارزان‌تر لذت ببرید!»

من به گیفت برگهای روزانه علاقه‌مندم،‌ چگونه ثبت‌نام کنم؟
ثبت‌نام در گیفت برگ کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد. نام،‌ پست الکترونیکی (آدرس ایمیل) و رمز عبور خود را وارد کرده و دکمه ثبت را فشار دهید. ایمیلی مبتنی بر تأیید ثبت‌نام شما برایتان ارسال خواهد شد.

من به گیفت برگهای روزانه علاقه‌مندم،‌ چگونه آن‌ها را به‌صورت روزانه دریافت کنم؟
برای دریافت گیفت برگهای روزانه، در خبرنامه ما ثبت‌نام کرده و گیفت برگهای روز را به‌صورت روزانه دریافت کنید.

من به گیفت برگ امروز علاقه‌مندم،‌ چگونه باید خرید کنم؟
گیفت برگ موردنظر پس از تاریخ اعلام‌شده منقرض خواهد شد؛ بنابراین پیش از آن تاریخ دکمه «بخرید!» را فشار داده و سپس کد تخفیف را دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید از طریق پرداخت الکترونیکی و یا واریز به‌حساب، مبلغ موردنظر را پرداخت نمایید.
اگر از طریق فیش بانکی پرداخت می‌کنید،‌ فیش بانکی را برای ما فکس کرده و یا با ما تماس بگیرید.  ما پس از بررسی، کوپن خریداری‌شده شما را برایتان خواهیم فرستاد.

من به گیفت برگ امروز علاقه‌مندم،‌ اما فقط می‌توانم از طریق واریز به‌حساب پرداخت کنم
مشکلی نیست. اگر شما از طریق فیش بانکی پرداخت می‌کنید،‌ سفارش خود را ثبت کرده، مبلغ موردنظر را از طریق واریز به‌حساب پرداخت کرده، فیش را نزد خود نگه‌داشته و کد یکتایی سفارش خود را روی آن نوشته و برای ما فکس کنید. اگر کد را روی آن ننویسید، ما نمی‌توانیم کوپن را به شما ارائه کنیم. اگر امکان فکس هم ندارید می‌توانید به ما زنگ بزنید و مشخصات فیش پرداختی را تلفنی اعلام نمایید.

من به گیفت برگ علاقه‌مندم،‌ این گیفت برگ دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟
در بخش توضیحات گیفت برگ جزییات گیفت برگ آمده است که کوپن شامل چه مواردی می‌شود. البته در اکثر مواقع مراکز دارای سرویس‌های دیگری نیز هستند که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید اما آن سرویس‌ها، شامل کوپن تخفیف شما نمی‌شوند.

من به گیفت برگ علاقه‌مندم،‌ سفارش خود را ثبت کرده اما پرداخت نکرده‌ام.
در این صورت سفارش خود را لغو نکنید،‌ پرداخت کرده و کوپن خود را دریافت کنید.

کد کوپن خود را باید در روز پرداخت استفاده کنم؟
خیر! شما می‌توانید کوپن خود را در هر روزی که علاقه داشتید استفاده کنید اما در نظر داشته باشید که اکثر کوپن‌ها زمان اعتباردارند و تنها در آن زمان قابل‌استفاده هستند.

من گیفت برگ را خریده‌ام اما کد کوپن را دریافت نکرده‌ام
اگر گیفت برگ هنوز معتبر و قابل خریداری است،‌ کوپن شما هنوز پیش ماست. کوپن‌ها پس از انقراض گیفت برگ موردنظر در طی سه روز پرداخت می‌شوند. اگر پس از سه روز کوپن خود را دریافت نکرده‌اید،‌ پوشه‌های Spam و یا Junk صندوق پست الکترونیکی خود را چک کنید. گاهی ایمیل‌ها در فولدرهای نادرست جایگزین می‌شوند. اگر ایمیل را نیافتید،‌ به‌حساب خود در وب‌سایت واردشده و در بخش کوپن‌های من،‌ کوپن‌های خود را بررسی کنید. اگر کوپن خود را یافتید آن‌ها را ایمیل کرده و از آن استفاده کنید. اگر کوپن خود را در آنجا نیز نیافتید یا با ما تماس بگیرید و یا به پست الکترونیکی info@giftbarg.com ایمیلی بفرستید که شامل درخواست شما برای دریافت کوپن است. توجه داشته باشید که جزییاتی شامل جزییات حساب و سفارش شما باید در این ایمیل باشد. ما در اسرع وقت مشکل شما را بررسی کرده و آن را رفع خواهیم کرد.

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ چگونه آن را استفاده کنم؟
شما می‌توانید کوپن خود را پرینت گرفته و به محل مربوط به گیفت برگ رفته و از سرویس خود استفاده کنید.

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ پیش از رفتن به محل استفاده از آن باید چه‌کار کنم؟
ممکن است شما برای مراجعه به آن مکان نیاز به گرفتن وقت قبلی داشته باشید؛ بنابراین با خدمات دهنده تماس بگیرید. این موارد در بخش مربوط به شرایط گیفت برگ نوشته‌شده است که کافی است قبل از مراجعه به محل، این بخش را مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید.

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ چند نفر می‌توانند از آن استفاده کنند؟
هر کسی می‌تواند از کوپن خود یک‌بار استفاده کند؛ بنابراین این تعداد به مشخصات کوپن وابسته است و تنها در اختیار یک نفر می‌تواند قرار بگیرد.

من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ اما نمی‌توانم آن را استفاده کنم
اگر به‌سرعت به آدرس info@giftbarg.com ایمیل بزنید،‌ ما مشکل شما را حل می‌کنیم. اگر هزینه مربوطه را پرداخت کرده‌اید و به ما خبر نداده‌اید،‌ کوپن خود را به دوستتان هدیه دهید تا از آن استفاده کند.

یک‌لحظه! نام من روی برگه کوپن ثبت‌شده است. مطمئنید می‌توانم آن را به کس دیگری دهم تا استفاده کند؟
بله! شرکای تجاری ما تنها کدهای یکتای شما را در اختیار دارند و بر اساس نام مقایسه‌ای انجام نمی‌دهند.

کد کوپن را باید یک‌بار استفاده کرد یا می‌توان در زمان‌های مختلفی از بخش‌های آن استفاده کرد؟
کوپن را نمی‌توان در زمان‌های مختلفی نیز استفاده کرد. زمانی که کد خود را به فروشنده اعلام کنید،‌ آن کد به‌طور کامل استفاده خواهد شد و شما کد خود را از دست خواهید داد به‌طور کامل! دوست خود را همراه برده و باهم لذت ببرید!

می‌توان کد کوپن را در کنار و همزمان با تخفیف‌های دیگر آن محل استفاده کرد؟
کد کوپنی که دریافت می‌کنید،‌ نمی‌تواند همزمان با کدهای دیگر استفاده شود.

با انتخاب روش پرداخت الکترونیک مبلغ بلافاصله از حساب من کم می‌شود؟
بله کم شده و در صورت برقرار نشدن گیفت برگ به حسابتان در طی یک هفته بازگشت داده خواهد شد.

روش پرداخت الکترونیکی چقدر ایمن است؟
بسیار ایمن! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به سایت بانک فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید؛ بنابراین ما اطلاعاتی از شما را نگهداری نکرده و دریافت نمی‌کنیم.

من تصمیمم عوض‌شده است. می‌توانم پول خود را پس بگیرم؟
ازآنجایی‌که ما رابط بین شما و شریکان تجاری خود هستیم،‌ بازگرداندن پول غیرممکن است؛ بنابراین پیش از ثبت سفارش لطفاً تصمیم خود را قطعی کنید.

اگر زمان استفاده از کوپن به پایان رسیده باشد چی؟
بدشانسی! اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ کوپن دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود و ارزش خود را ازدست‌داده است؛ بنابراین شرایط گیفت برگ را کامل خوانده و به زمان انقراض کوپن توجه کنید.

من گیفت برگی بسیار خوبی را در بخش گیفت برگهای گذشته دیده‌ام. می‌توانم آن را خریداری کنم؟
متأسفانه اگر گیفت برگ به پایان رسیده باشد،‌ دیگر قابل‌ارائه و فروش نخواهد بود. هرروز آماده‌باشید و هر صبح به ما سر بزنید تا از بهترین موارد خبردار شوید. گیفت برگهای امروز ما را دیده‌اید؟

علاقه‌مندم نظرم در رابطه با گیفت برگهای مختلف را ابراز کنم.
به آدرس info@giftbarg.com ایمیل بزنید! نظرات شما برای ما بسیار مهم است پس درنگ نکنید و نظر خود را اعلام کنید.

هر گیفت برگ ویژه یک نفر» به چه معناست؟
یعنی با هر کد گیفت برگ یک نفرمی تواند از سرویس‌های ارائه‌شده استفاده نماید.

بدون محدودیت در خرید کوپن» به چه معناست؟
یعنی هر نفر می‌تواند به تعداد دلخواه کد گیفت برگ برای خود یا دوستان، اقوام و سایرین خریداری نماید. البته توجه نمایید که در قسمت محدودیت استفاده هر نفر مشخص می‌شود که هر نفر حداکثر از چند کد گیفت برگ برای خود می‌تواند استفاده کند.

هر نفر تنها می‌تواند از x کوپن تخفیفان استفاده کند» به چه معناست؟
یعنی شما تنها می‌توانید از x کوپن سرویس گرفته حتی اگر به تعداد بیشتر کد گیفت برگ خریداری نموده‌اید و مابقی را دوستان یا سایرین می‌توانند استفاده کنند.

هر گیفت برگ ویژه یک سفارش» به چه معناست؟
یعنی با هر کد گیفت برگ تنها می‌توانید یک سفارش که مخصوص رستوران و کافی‌شاپ است را دریافت نمایید و در صورت سفارش بیشتر هزینه جداگانه بر عهده شما است.

در صورت تمایل به سفارش بیشتر، هزینه بر عهده مشتری است» به چه معناست؟
یعنی شما می‌توانید تا سقف کوپن خریداری‌شده سرویس بگیرید و در صورت سفارشی بیشتر از سقف کوپن هزینه جداگانه در محل قابل پرداخت است.